2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Świętochłowice
Dodane 01 maja 2024

Lakiernik konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakład Konstrukcji Spawanych Montex Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu konstrukcji stalowych ze stali węglowych i stopowych produkuje między innymi:

  • konstrukcje wsporcze, ramy podporowe oraz podesty wszelkiego typu;

  • korpusy maszyn i przekładni zębatych;

  • elektrody ulotowe;

  • kominy, kanały spalin, rurociągi, kolana segmentowe, trójniki, zwężki i rozgałęzienia;

  • elementy powłokowe: silosy, cyklony itp.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie konstrukcji do prac malarskich

  • Malowanie elementów - metodą hydrodynamiczną

  • Przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy jako Lakiernik konstrukcji stalowych

  • Doświadczenie w lakierowaniu metodą hydrodynamiczną

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Stałe godziny pracy,

  • Pewne wynagrodzenie

  • Grupowe ubezpieczenie

Zatrudnienie początkowo na podstawie umowy o pracę na okres

próbny, docelowo na czas nieokreślony.

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu

Kontakt telefoniczny nr tel. 32 267 05 55

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z poniższą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w

niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia

10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z

dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 883787533