2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Sandra Maćkowska
Dodane 01 maja 2024

Lakiernik - Lakiernia mokra | Dwie zmiany

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (KRAZ 5070) w chwili obecnej dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Lakiernika - operatora lakierni mokrej

Lokalizacja Sosnowiec - Strefa Ekonomiczna

Opis stanowiska:

  • Praca na lakierni  mokrej
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania;
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów na linii lakierniczej;
  • Mieszanie farb;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku np. lakiernik samochodowy, lakiernik proszkowy;
  • Sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Dbałości o jakość i detale;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Zmysłu technicznego.

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • System premiowy
  • Benefity pozapłacowe m.in grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, kartę sportową
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 914229499