2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 02 maja 2024

Lakiernik - lakierowanie natryskowe

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Lakierników!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;

- Wynagrodzenie zasadnicze od 6000 zł brutto miesięcznie (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna);

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

- Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

Zadania:

- Przygotowanie podzespołów do procesu malowania;

- Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi;

- Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowym;

- Organizacja pracy własnej;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność, sumienność i staranność w realizacji obowiązków służbowych;

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 914456725