2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Lakiernik pistoletowy Belgia WYSOKIE ZAROBKI W EUR.

Wynagrodzenie

70 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta rodzinnej, średniej wielkosci firmy w miejscowosci Hoboken szukamy lakiernika pistoletowego do malowania samochodow. Firma zajmuje się naprawą wszelkiego rodzaju uszkodzeń samochodow dostawczych, ciężarowych, autobusów i innych ciężkich pojazdów.

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • czytanie, interpretowanie i mieszanie kolorów

  • czyszczenie powierzchni do obróbki

  • przyklejanie odpowiednich części

  • malowanie do lustrzanego wykończenia

  • szlifowanie lub buforowanie powierzchni

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w lakiernictwie samochodowym

  • praktyczna znajomość ręcznego lakierowania metodą natryskową

  • znajomosc różnych techniki szlifowania i lakierowania

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie na belgijskiej umowie o prace uzupelnione dodatkowymi swiadczeniami

  • prace w rodzinnej firmie, która chętnie zapewni ci dodatkowe szkolenia

  • kontrakt na stale po okresie probnym

  • opieka koordynatora w załatwianiu wszelkich formalności/administracji/ubezpieczeń itp.

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie?

Poszukujesz pracy w Belgii , ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Aplikuj lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a z checia opowiemy ci o szczegółach!

Osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

KRAZ nr 22675

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909472721