2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Konin
Dodane 09 maja 2024

Lakiernik pojazdów samochodowych

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Lakiernik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: KONIN

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie powierzchni karoserii pojazdu lub jej elementów do lakierowania

  • dobieranie i przygotowywanie materiałów lakierniczych do nanoszenia na powierzchnię lakierowaną

  • nakładanie powłok lakierniczych różnymi technikami

  • obsługa kabin lakierniczych

  • polerowanie pojazdów samochodowych

 Wymagania:

  • dbałości o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac lakierniczych

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • pracowitości, dokładności, dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z osiąganymi wynikami,

  • przyjazną atmosferę wśród współpracowników,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet szkoleń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, D.U. Nr 133 Poz. 883)

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 857164446