2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ciele
Dodane Dzisiaj o 08:03

Lakiernik / Pomocnik lakiernika

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników na stanowisko Lakiernik / Pomocnik lakiernika Miejsce pracy: „BOHAMET” S.A., Ciele 86-005 Białe Błota

Opis stanowiska:

- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie;

- lakierownie farbami strukturalnymi, grubowarstwowym

- lakierowanie natryskowe dużych części stalowych aluminiowych, itp.

- gruntowanie i użycie pistoletu lakierniczego lub pistoletu natryskowego

- czyszczenie, szpachlowanie i piaskowanie

- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe lub na podobnym stanowisku

- doświadczenie zawodowe min 2 lata

- mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

- stałą pracę na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

- możliwość szkoleń i doskonalenia swoich predyspozycji i kompetencji

- przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w zakresie i w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji BOHAMET S.A. z siedzibą w Cielu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").

·        Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

·        Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez wyżej wskazanego.

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 752453008