2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
EDS POLSKA
Dodane 25 kwietnia 2024

Lakiernik/Pracownik lakierni

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do lakierowania

  • Lakierowanie nowych elementów

  • Obsługa zrobotyzowanego stanowiska lakierniczego

  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania

  • Kontrola jakości lakierowanych elementów

  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac lakierniczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykonywanie zadań zgodnie ze standardami firmy oraz indywidualnymi wymaganiami klienta

  • Utrzymanie porządku oraz czystości na stanowisku pracy

  • Gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość technologii napraw powłok lakierniczych

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w EDS Polska Sp. z o.o. na umowę o pracę

  • Udział przy produkcji produktów luksusowych

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Imprezy integracyjne

  • Program poleceń pracowniczych

  • Darmowy parking dla pracowników

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Dostęp do automatów vendingowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV drogą elektroniczną. Uprzejmie prosimy o dodanie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Aplikacje, które nie będą zawierały poniższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji:

Zgoda obejmująca aktualną rekrutację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz pozostałych dokumentach aplikacyjnych przez Administratora: EDS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Żorach na potrzeby aktualnie prowadzonej rekrutacji na stanowisko Lakiernik. Niniejsza zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji.”

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 909186743