2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Sabaj System
Dodane 05 czerwca 2024

Lakiernik Proszkowy

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko :

                          Lakiernik  doświadczony lub do przyuczenia

Jeśli kiedykolwiek malowałeś – proszkiem , na mokro , lub sprayem – i uważasz , że masz do tego dryg – przyjdź ! Przeszkolimy Cie  !  Najlepsi potrafią nauczyć się nawet w 2 miesiące i zarabiać jeszcze lepiej  !

Wymagania:

- pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- zdolności manualne – doświaczenie przy malowaniu proszkowym , lub na mokro wskazane

- motywacja i chęci do pracy

Zakres obowiązków :

- przygotowywanie elementów do malowania proszkowego

- malowanie metodą elektrostatyczną

- weryfikacja jakościowa i ilościowa pomalowanych elementów

Oferujemy :

- szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Stałe i pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- dodatkowe premie za wykonanie planu oraz utrzymanie jakości

- szkolenia podnoszące umiejętności

- możliwości awansu na inne stanowiska zależnie od umiejętności

Praca w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 918454001