2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Łódzkie
  6. Lakiernik, blacharz - Łódź
  7. Lakiernik, blacharz - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Lakiernik Samochodowy / Pomocnik Lakiernika

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Automobile Torino Sp. z o.o. jest jednym z największych Dealerów w branży motoryzacyjnej marki: Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo, Jeep. W związku z rozwijającym się punktem blacharsko-lakierniczym oraz z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Praca w autoryzowanym serwisie pojazdów

  • Lakierowanie elementów pojazdów

  • Naprawa uszkodzeń nadwozi pojazdów

  • Obsługa specjalistycznych urządzeń

  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy

  • Demontaż i montaż części karoserii

  • Współpraca z działami serwisu i części

Jeśli jesteś osobą która:

  • ma doświadczenie na stanowisku lakiernik samochodowy

  • zna technologię napraw blacharskich i lakierowania

  • interesuje się pracą w autoryzowanym serwisie

  • chce się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe

To oznacza, że szukamy osoby takiej jak Ty i możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia autoryzowanych marek

  • Pracę w doświadczonym zespole

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 689245761