2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Lubelskie
  6. Lakiernik, blacharz - Janów Lubelski
BARTLOMIEJ
Dodane Dzisiaj o 08:47

LAKIERNIK / ŚRUTOWNIK – SZWECJA - wyjazdy rotacyjne 5 tyg.

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Granitor Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Na rynku polskim działamy od 2003. Wysyłamy pracowników do pracy w Szwecji wyłącznie do sprawdzonych klientów.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik / Śrutownik

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowanie materiału do procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i systemem lakierniczym

  • Przygotowanie elementów do lakierowania i śrutowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie, odmuch detali, itp.)

  •   Śrutowanie detali w kabinie śrutowniczej wg zadanej klasy śrutowania i technologii wykonania

  • Lakierowanie wg określonego systemu lakierniczego i technologii

  • Kontrola wyrobu w procesie śrutowania/lakierowania

  • Informowanie do Brygadzisty o wszelkich nieprawidłowościach w tym obszarze

  • Inne prace wspomagające produkcję

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku śrutownika/lakiernika

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • Uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę w systemie 5/5 (praca w czasie oddelegowanym)

  • Stawkę godzinową od 147/160 SEK przy pierwszym wyjeździe (później w zależności od umiejętności) plus dodatki m.in.: na zagospodarowanie, pracę po godz. 16:00, pracę w nadgodzinach, (ok. 12-15 tys. PLN netto w ujęciu 5 tyg)

  • Możliwość wypracowania nadgodzin

  • Wynagrodzenie urlopowe (raz w roku)

  • Transport do/z Szwecji

  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy (samochód firmowy)

  • Niezbędne narzędzie pracy

  • Zakwaterowanie w dogodnych warunkach

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas

  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

  • Wsparcie polskich koordynatorów

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • Wsparcie przy rozliczeniach podatkowych

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 910492907