2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 25 kwietnia 2024

Lakiernik - Tczew

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego Klienta, jednego z największych międzynarodowych producentów metalowych części lotniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lakiernika do oddziału mieszczącego się w Tczewie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i malowanie produktu zgodnie z procedurą technologiczną, w przeznaczonej do tego celu kabinie z zapewnieniem nowoczesnych środków ochrony

  • odbiór produktu z galwanizerni, proces maskowania detali, nanoszenie powłoki farby pistoletem malarskim ręcznym

  • przygotowanie farb i innych komponentów zgodnie z procedurą technologiczną

  • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i przygotowania do kolejnego procesu stanowiska oraz sprzętu lakierniczego, zgodnie z przepisami BHP oraz wymogami technologicznymi

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w zawodzie lakiernika, preferowane w samochodowym zakładzie lakierniczym

  • umiejętność maskowania detali

  • doświadczenie w pracy w kabinie malarskiej, obsługa i konserwacja sprzętu malarskiego, obsługa myjni i mieszalni

  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur oraz zasad BHP

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z branży lotniczej

  • możliwość udziału w szkoleniach doskonalących umiejętności oraz nadających uprawnienia

  • bogatą ofertę benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych w ramach karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla dzieci pracowników, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia)

  • comiesięczną premię za obecność oraz produktywność zakładu

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w przyjaznym, zgranym zespole

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 900378703