2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jasło
Dodane 19 kwietnia 2024

LAKIERNIK w firmie Alfaram Lustra

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernika, która będzie odpowiedzialna za profesjonalne lakierowanie elementów zgodnie z naszymi standardami jakościowymi.

Zakres obowiązków:

-Przygotowanie powierzchni przed procesem lakierowania

-Wykonywanie lakierowania elementów metodą natryskową

-Dobór odpowiedniego lakieru zgodnego z technologią

-Wizualna kontrola jakości wykończenia

-Dbanie o narzędzia lakiernicze oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

-Doświadczenie w nakładaniu powłok lakierniczych metodą natryskową

-Znajomość obsługi urządzeń lakierniczych

-Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

-Dobra znajomość procedur jakościowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Kandydatury bez przesłanego CV nie biorą udziału w procesie rekrutacji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 895991200