2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rybnik
Dodane 14 maja 2024

Laminator / Laminiarz | Lakiernik

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób na stanowiska: laminator oraz lakiernik

Praca laminatora polega na laminowaniu z żywic poliestrowych różnych elementów dekoracyjnych - figur dekoracyjnych, gondoli karuzelowych i innych elementów.

Zakres obowiązków:

- Laminowanie wyrobów z form sztywnych bądź silikonowych;

- Szlifowanie i obróbka laminatu;

- Montaż elementów z laminatu;

- Budowa form

Nie jest wymagane doświadczenie.

Praca na stanowisku lakiernik polega na obróbce lakierniczej elementów z tworzyw sztucznych (Szlifowanie, szpachlowania i podkładowanie)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „MP Design” sp. z o.o. z siedzibą 44-200 Rybnik ul. Sosnowa 25. W celu skontaktowania się z nami wyślij wiadomość e-mail na adres mpdesign(małpa)wp.pl 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnych rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 327706884