2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Ułęż
Dodane 02 kwietnia 2024

Las Odkrywców - Serwis sprzątający

Lokalizacja

Ułęż

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rodzinny Park Tematyczny Las Odkrywców poszukuje osób, chętnych do pracy w sezonie 2024. Jeśli lubisz pracę fizyczną oraz przebywanie na świeżym powietrzu, czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • utrzymanie porządku na terenie obiektu Parku: w toaletach, restauracji, salach multimedialnych, biurowych oraz na terenie leśnym,

  • przestrzeganie zasad BHP oraz wysokich standardów czystości i higieny,

  • dbanie o zieleń oraz pielęgnacja terenu Parku Tematycznego,

  • dobra współpraca z innymi działami,

  • odpowiedzialność oraz punktualność,

  • dyspozycyjność również w weekendy.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę,

  • prace w zgranym zespole,

  • umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie,zawsze na czas,

  • szkolenie w zakresie pełnionych obowiązków.

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do Naszego Zespołu, wszystkiego Cię nauczymy.

Skontaktujemy się z Tobą!

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na: praca[at]lasodkrywcow.pl

Pamiętaj o dopisku:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Ułęż,

Lubelskie

Lubelskie, Ułęż
ID: 901436463