2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podkarpackie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Rzeszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Laser DeLux® / Kosmetolog / RZESZÓW

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,

  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,

  • dbanie o dobro i bezpieczeństwo klienta na każdym etapie pracy,

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,

  • aktywna sprzedaż usług Laser DeLux,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kosmetologiczne (ukończone studia, min. licencjat),

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • dobra organizacja czasu pracy.

  • umiejętność obsługi instagrama

  • pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przeszkolenie w wykonywaniu zabiegów na najlepszych sprzętach, przeznaczonych do laseroterapii, kriolipolizy, karboksyterapii i mezoterapii,

  • specjalistyczne kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami,

  • pracę w młodym, zgranym zespole ludzi, którzy chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem,

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego i karnetu sportowego.

Sieć salonów Laser Delux to 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn. Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Jeśli jesteś kosmetologiem i szukasz pracy, w której zdobędziesz duże doświadczenie, pracując na nowoczesnym sprzęcie wśród zgranej grupy ludzi to świetnie trafiłeś! :)

Największa sieć kosmetyki laserowej w Polsce czeka na Twoje zgłoszenie! Jeśli lubisz wyzwania, ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w zespole i stabilne zatrudnienie - aplikuj na stanowisko kosmetologa w Laser DeLux!

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. Stawiamy na jasne zasady działania i otwarty dialog. Chcemy jak najlepiej dopasować nasze oczekiwania do Twoich - prześlij nam swoje CV i porozmawiajmy o nich podczas spotkania.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 771750184