2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Wrzeszcz
Dodane 07 maja 2024

Laser DeLux® / Recepcjonistka /Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista obsługi klienta z salonie kosmetycznym:

Dołącz do zespołu najbardziej znanej sieci Salonów Kosmetyki Laserowej Laser DeLux w Polsce!

Jeśli szukasz pracy, w której:

  • możesz się rozwijać zawodowo,

  • oczekujesz stabilizacji finansowej,

  • masz jasno określone zadania i obowiązki

  • lubisz pracować szybko, dobrze organizujesz sobie pracę

  • lubisz kontakt z drugim człowiekiem

Aplikuj do Salonu Kosmetyki Laserowej Laser DeLux w Gdańsku!

Szukamy specjalisty – pracownika obsługi klienta, który lubi swoją pracę oraz poszukuje stabilnej pracy z przyjazną atmosferą. Osoby, która nade wszystko ceni i rozumie standardy obsługi i bezpieczeństwa klientów, która potrafi nawiązać dobre relacje z klientem. Osoby pracowitej, energicznej z charyzmą, która zaraża pozytywną energią innych.

Idealna kandydatka powinna posiadać minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub pracy z klientem, mieć wiedzę i zainteresowanie z zakresu kosmetyki. Powinna posiadać otwarte usposobienie i lubić kontakt z klientem oraz podchodzić z dużym zaangażowaniem do powierzonych zadań i obowiązków.

Dodatkowymi atutami będą - znajomość języka/ów obcych na poziomie komunikatywnym.

Praca na stanowisku „Obsługa Klienta” w Salonie Laser DeLux to przede wszystkim:

  • bieżąca obsługa klienta w salonie,

  • obsługa kanałów komunikacji z klientem (telefon, mail i inne),

  • obsługa i optymalizacja terminarza wizyt,

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji gabinetowej,

  • koordynacja codziennej pracy zespołu kosmetologów,

  • obsługa kasy – przyjmowanie płatności,

  • bieżąca pomoc i wsparcie w codziennej pracy całego zespołu,

  • dbanie o czystość i porządek w przynależnych częściach salonu.

Oferujemy:

  • doskonale wyposażone stanowisko pracy,

  • wysoką higienę pracy,

  • jasny i uczciwy system wynagrodzeń,

  • pakiet medyczny Medicover,

  • dofinansowanie do karnetu sportowego Multisport,

  • możliwość korzystania z zabiegów salonu,

  • pracę na umowę zlecenie na pełen etat

Wymagany status studenta.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. :)

Nie udzielamy informacji telefonicznej odnośnie rekrutacji - prosimy o kontakt przez stronę OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 836045450