2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Wielkopolskie
  6. Media i PR - Poznań
  7. Media i PR - Rataje
Dodane 01 kwietnia 2024

ŁATWA PRACA W DOMU - Szkolimy każdego od podstaw - UMOWA - PREMIE

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Witam serdecznie każdą osobę, która zainteresowała się ofertą pracy.

Działamy na rynku Polskim od 2020r, poszukujemy osób, które chcą dorobić do wypłaty, domowego budżetu, zarobić własne pieniądze, które chcą mieć drugie źródło dochodu, a nie mają kolejnych 8 godzin na kolejny etat.

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa Klienta na czacie, odpisywanie na wiadomości za pomocą dostarczonych przez Nas materiałów.

  • Szkolenie osób zainteresowanych pracą.

  • Prowadzenie rekrutacji według schematów oraz udzielonych wskazówek swojego Opiekuna.

Nie masz obowiązku dzwonić ani odbierać połączeń od klientów.

Nie dojeżdżasz, nie tracisz pieniędzy na paliwo.

Ty decydujesz z kim nawiążesz współpracę.

Nie masz obowiązku pracować na kamerkach oraz mikrofonie.

Brak doświadczenia nie stanowi problemu. Tak jak w każdej pracy, na początku przejdziesz przez szkolenie.

Każdy nowy pracownik dostaje opiekuna, który uczy oraz pokazuje jak pracować, przekazuje swoje materiały i szkoli Cię od podstaw,

JAK WYGLĄDA WYNAGRODZENIE?

W ogłoszeniu są podane średnie zarobki osób, które u Nas pracują.

Jeśli jesteś w stanie poświęcić dziennie od 1h do 3h (sam decydujesz o grafiku swojej pracy) na początku zarobisz około 4 tysięcy brutto.

Dodatkowo do wynagrodzenia doliczana jest premia za wyniki.

OFERUJEMY:

  • Regularne wypłaty wynagrodzenia, mogą być to tygodniówki lub wypłaty raz w miesiącu na konto bankowe, Ty decydujesz o wypłacie wynagrodzenia.

  • Elastyczny grafik oraz wolne weekendy.

  • Szkolenia od podstaw w pełnym zakresie.

  • Stabilność oraz gwarancja, że będziemy działać pomimo warunków jakie panują w naszym kraju.

  • Praca zdalna, wykonujesz ją w dowolnym miejscu i czasie.

WYMAGAMY:

  • Ukończone 18 lat.

  • Obywatelstwo Polskie.

  • Obsługa komputera, telefonu na poziomie podstawowym.

  • Dostęp do Internetu.

DLACZEGO NASZA FIRMA?

Mamy ugruntowaną pozycję oraz wieloletnie doświadczenie w działaniu na rynku Polskim.

Dynamicznie rozwijamy naszą platformę poprzez rzetelną współpracę z każdą zainteresowaną osobą.

Dzięki systemowi pracy zdalnej, który promujemy w Naszej firmie, jesteśmy w stanie współpracować z każdym niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Współpracujemy z szeroką grupą pracowników etatowych, matek na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, studentów, uczniów oraz osób bezrobotnych.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do wysyłania swojego CV lub napisania tylko wiadomości. Postaramy się nawiązać kontakt z każdą osobą, która zgłosi swoją kandydaturę.

Zapraszam do składania Aplikacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 908776813