2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Świeradów-Zdrój
Dodane 24 kwietnia 2024

Le Mont Medical SPA zatrudni Kierownika Restauracji

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Restauracji

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy personelu restauracji

  • Nadzór nad jakością świadczonych usług

  • Planowanie i kontrola pracy personelu

  • Zarządzanie zaopatrzeniem i magazynem restauracji

  • Prowadzenie rekrutacji i szkolenia pracowników

  • Rozwój strategii marketingowej i promocyjnej restauracji

  • Zarządzanie relacjami z klientami

  • Zarządzanie dokumentacją i raportowanie działań restauracji

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez właściciela lub przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w restauracji

  • Umiejętności zarządzania personelem

  • Znajomość technik sprzedaży w restauracji

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność planowania działań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dużej rotacji klientów

  • Znajomość przepisów sanitarnych oraz standardów bezpieczeństwa żywności

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami i personelem

  • Kreatywność i innowacyjne podejście do rozwoju menu oraz promocji restauracji

  • Gotowość do pracy w weekendy i wieczorami, elastyczność w podejściu do godzin pracy

  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe restauracji i osiąganie założonych celów biznesowych.

Oferujemy:

  • pracę na elastycznych warunkach ( umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia sprzedażowa

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 914193407