2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 15 maja 2024

Lead Recruiter - Główny Rekruter

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy agencją pracy (KRAZ 21957), która świadczy kompleksowe usługi związane z procesami rekrutacyjnymi. Wspieramy zarówno klientów biznesowych, łączymy kandydatów.

Poszukujemy GŁÓWNEGO REKRUTERA i PARTNERA BIZNESOWEGO.

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy rekrutera

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• wymagana co najmniej podstawowa znajomość branży budowlanej lub technicznej

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

• bystrość i szybkość w działaniu

• bardzo dobra organizacja pracy

• umiejętność podejmowania decyzji

• komunikatywność

• biegła znajomość języka polskiego oraz co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zadania

• organizacja własnego zespołu rekruterów i nadzór na obecnymi,

• Realizacja zadań rekrutacyjnych klientów.

• przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń o pracę

• kontakt telefoniczny, mailowy i wideo rozmowy z kandydatami do pracy

• selekcja kandydatów zgodnie z prowadzonymi projektami

• poszukiwanie nowych kanałów rekrutacji

• aktywne prowadzenie firmowych mediów społecznościowych.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,

• Wynagrodzenie w formie finansowej oraz w postaci udziałów spółki,

• długoterminową współpracę w bardzo dobrej atmosferze

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• niezbędne narzędzia pracy

• pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30

Jeśli jesteś gotowa/gotów do wyzwań i posiadasz wymagane umiejętności, wyślij swoje CV.

Ze względu na rodzaj wykonywanych zadań zapraszamy do aplikowania tylko osoby spełniające wyżej wymienione kryteria. Zastrzegamy sobie do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918420313