2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
Dodane 18 kwietnia 2024

Leasing Manager/Handlowiec

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie najemców na nowo powstałe powierzchnie biurowe, handlowe, czy magazynowe;

  • analiza rynku pod względem zapotrzebowania na powierzchnie komercyjne;

  • przygotowywanie ofert, prezentacji dla potencjalnych Najemców;

  • prowadzenie rozmów i negocjacji warunków z Kontrahentami;

  • obsługa administracyjna umów;

  • ścisła współpraca z innymi Działami Firmy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • nastawienie sprzedażowe na realizację określonych celów;

  • umiejętność komunikacji z innymi ludźmi;

  • ambicja niezbędna do realizacji wyznaczonych planów;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w najmie nieruchomości.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania oparty zarówno na stałej podstawie, jak również prowizji w ramach umowy o współpracę;

  • rozwój w zakresie wiedzy na temat branży oraz zasad funkcjonowania Grupy Kapitałowej;

  • długoletnią pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej i stabilnej kondycji finansowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911074788