2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 16 maja 2024

Lekarz chirurg ogólny/ Lekarz chirurg plastyk LAPERFE CLINIC

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LAPERFE to pierwsze w Lublinie gabinety uwzględniające procedury SLOW Medicine.

Nasze miejsce to połączenie nowoczesnego świata technologii, medycyny i kosmetologii . Z dużą radością powitamy osobę, która spełnia poniższe warunki, a my ze swojej strony deklarujemy, bardzo dobrą kulturę i atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Ukończona specjalizacja z chirurgii ogólnej lub w trakcie (min. ukończony 2 rok)

  • Doświadczenie w pracy

  • Chęć współpracy z dermatologiem, lekarzami medycyny estetycznej, lekarzem okulistą, kosmetologami, fizjoterapeutą i psychologiem w celu uzyskania jak najlepszych efektów dla pacjenta

Warunki pracy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Bezpłatny parking

  • Komfortowe gabinety

  • Asystentkę do pomocy przy zabiegach

  • Obsługę administracyjną na wysokim poziomie

Obowiązki:

  • Konsultacje, wycinanie zmian skórnych oraz możliwość wprowadzenia nowych zabiegów

  • Kwalifikacje pacjentów do zabiegów plastycznych w przypadku chirurga plastyka

  • Współpraca z pozostałym personelem

  • Możliwość wykonywania zabiegów medycyny estetycznej w zależności od preferencji, doświadczenia i umiejętności lekarza.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 858222852