2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Warmińsko-mazurskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Nidzica
Dodane 26 kwietnia 2024

Lekarz Dentysta NIDZICA

Lokalizacja

Nidzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy Lekarza Dentysty do gabinetu stomatologicznego w Nidzicy.

Praca z dziećmi i młodzieżą.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą higienistki stomatologicznej zajmującej się profilaktyką stomatologiczną,

  • leczenie zachowawcze w niewielkim zakresie.

Zapraszamy również lekarzy dentystów emerytów oraz lekarzy po odbytym stażu.

Praca bez konieczności wykonywania zabiegów.

Atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych ofertą bardzo proszę o przesłanie aplikacji.

Lokalizacja

Nidzica,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nidzica
ID: 903851861