2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Świętokrzyskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kielce
Dodane 12 kwietnia 2024

Lekarz Ginekolog

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Lekarz ginekolog

Opis stanowiska:

Prowadzenie konsultacji z zakresu niepłodności, ginekologii i położnictwa

Wymagania:

  • Aktywne prawo do wykonywania zawodu lekarza

  • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu leczenia niepłodności

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Entuzjastyczne podejście od pracy z pacjentami

Oferujemy:

  • Wsparcie w relokacji do miejscowości gdzie znajduje się placówka

  • Kurs medycznego języka polskiego (w razie potrzeby)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenie z zakresu leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu pod okiem doświadczonych specjalistów

  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się prywatnej sieci klinik leczenia niepłodności

  • Dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych

  • Możliwość udziału w działaniach medialnych kliniki

  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycyny rozrodu i zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi

  • Możliwość rozwoju naukowego i pracy nad innowacyjnymi projektami z dziedziny leczenia niepłodności

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe (przy zatrudnieniu powyżej 50h miesięcznie)

  • Wsparcie w organizacji pracy (współpraca z contact center, rejestratorkami, położnymi)

  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911260145