2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 10 maja 2024

Lekarz Medycyny Estetycznej

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Velvet Skin Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, podmiot leczniczy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Lekarza Medycyny Estetycznej, z preferowaną specjalizacją w zakresie chirurgii lub dermatologii. W związku z otwarciem drugiej placówki na Mokotowie, wyposażonej w nowoczesną salę zabiegową, rozszerzamy ofertę zabiegów medycznych o liposukcję, lipotransfery i przeszczepy włosów, zabiegi flebologiczne oraz chirurgiczne (blefaroplastyka, liplift i inne).

Opis Stanowiska: Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, w tym za przeprowadzanie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy, nici liftingujących, plazmy, laserów (Fotona, Alma Harmony), usuwania zmian skórnych oraz innych procedur estetycznych. Mile widziane doświadczenie z zakresu zabiegów lipotransferu i liposukcji, jak również przeszczepu włosów, blefaroplastyki i innych.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym podmiocie leczniczym w profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o współpracę

  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny (preferowana specjalizacja chirurgiczna lub dermatologiczna)

  • Dyplom studiów podyplomowych z medycyny estetycznej

  • Doświadczenie w medycynie estetycznej

  • Pasja i zainteresowanie najnowszymi technologiami w medycynie estetycznej

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, empatia, życzliwość

  • Zaangażowanie w zapewnienie najlepszej opieki pacjentom

Jeśli jesteś lekarzem poszukującym możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającym się środowisku, chętnie Cię poznamy.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub bezpośrednio na adres email: rekrutacja (małpa) velvetskinclinic.pl

Zapraszamy do rekrtuacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 840307999