2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Tychy
Dodane 16 kwietnia 2024

Lekarz stomatolog

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet stomatologiczny Uśmiech marzeń poszukuje do zespołu lekarza stomatologa zajmującego się leczeniem zachowawczym, endodoncją.

Zakres obowiązków:

• planowanie diagnostyki oraz prowadzenie leczenia pacjentów

• prowadzenie dokumentacji medycznej

• praca z oprogramowaniem medycznym w zakresie dokumentacji elektronicznej

Od kandydatów oczekujemy:

• zapewnienia wysokiego standardu obsługi Pacjenta

• wysokiej kultury osobistej

• bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych

• samodzielności i dokładności

Zatrudnionym oferujemy:

• wsparcie zespołu

• pracę z asystentką stomatologiczną

• gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt

• pracę w miłej atmosferze

• wysokie wynagrodzenie

• możliwość rozwoju

Oczekujemy:

• zapału do pracy oraz chęci do tworzenia dobrej atmosfery

• skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań

• życzliwego i empatycznego podejścia do Współpracowników i Pacjentów

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA MAILA: stomatologiausmiechmarzen(małpa)gmail.com

oraz poprzez portal olx

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912060811