2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Trzcińsko-Zdrój
Office
Dodane 03 maja 2024

Lekka praca w czystych warunkach przy produkcji filtrów medycznych

Wynagrodzenie

9 000 - 9 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Firma VREESPOL poszukuje pracowników do produkcji filtrów medycznych w firmie w

okolicach Rostocku. Praca na bardzo czystych halach produkcyjnych w suchym i ciepłym

środowisku. Lekka praca na końcu dwóch linii produkcyjnych.

Gwarantujemy:

- niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech

- transport wygodnym klimatyzowanym busem

- odbiór z miejsca zamieszkania

- zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

- samochód służbowy na dojazdy do pracy

- pracę w jednym zakładzie

- szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora

Oferujemy:

- zarobki na poziomie 2160,00 € brutto / miesięcznie

- 8,5-godzinną pracę z przerwą na posiłek

- 160 godzin pracy w miesiącu

- fartuch oraz obuwie do pracy

- polskiego opiekuna dostępnego 24/7

- terminowe wynagrodzenie

- świetną ekipę współpracowników

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy według systemu obowiązującego

w firmie

- motywacja do pracy w higienicznych warunkach

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Twoje obowiązki na stanowisku pracownika produkcyjnego:

- produkcja wiązek włókiennych do filtrów

- pakowanie produktów

- kontrola jakości produktu końcowego

- dokumentacja produkcji za pomocą łatwego systemu komputerowego

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na

rekrutację.

Oferta skierowana jest do osób zamieszkujących województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie.

Zapisy na spotkanie rekrutacyjne od poniedziałku do piątku:

od godz: 7:00 do 18:00

tel. 91 402 31 00

Po godzinach i w weekendy tel: 51*******09

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Środy na godz. 12:00

Vreespol Sp. z o.o.

ul.Chojnicka 50

dawne Sady Trzcińsko- Zdrój

74-510 Trzcińsko Zdrój

Soboty na godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby.

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzcińsko-Zdrój
ID: 914674897