2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Śląskie
  6. Nauczanie języków obcych - Tychy
Dodane 18 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy Lektora Języka Angielskiego. Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca 7 godzin dziennie.

Wymagania:

- biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- doświadczenie w pracy w przedszkolu lub w szkole podstawowej – mile widziane

- zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi

Obowiązki:

- realizowanie programu nauczania przy użyciu nowoczesnych metod pracy z dziećmi

- nauka dzieci języka angielskiego poprzez mówienie tylko i wyłącznie w języku angielskim przez cały dzień pracy

- prowadzenie zajęć dydaktycznych

- opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówce

- czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci

- dbanie o indywidualne potrzeby wszystkich dzieci

- organizacja i udział w różnych przedsięwzięciach przedszkolnych

- współpraca z resztą personelu przedszkola i z rodzicami

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęcie

W temacie koniecznie proszę wpisać: Lektor Języka Angielskiego

Miejsce Pracy: Prywatne Przedszkole Jężykowe Oxfordzik, ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 854839538