2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Żyrardów
Dodane 30 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

65 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LEKTOR/LEKTORKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DZIECI LUB MŁODZIEŻY/DOROSŁYCH

PRACA OD WRZEŚNIA 2024

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przygotowanie do egzaminów: 8klasisty oraz maturalnego lub zajęć Teddy Eddie i Savvy Ed (Jesteśmy Akredytowanym Centrum Teddy Eddie oraz Savvy Ed)

• zajęcia konwersacyjne

• znajomość podstawowych programów komputerowych

• stały kontakt z rodzicami naszych kursantów

• tworzenie pozytywnej atmosfery podczas lekcji

NASZE WYMAGANIA:

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• nauka języka angielskiego na wysokim poziomie

• kreatywne przygotowywanie zajęć

• doświadczenie w pracy z młodzieżą/dziećmi lub chęć zdobycia doświadczenia

• bycie otwartym, kreatywnym, sumiennym i zaangażowanym

TO OFERUJEMY:

• profesjonalne szkolenia oraz wsparcie lektorskie

• praca w bardzo ambitnym zespole i miłą atmosferę

• elastyczny grafik - nasi kursanci mają zajęcia w godzinach 8:00 - 19:00. Sam decydujesz w jakich godzinach chcesz uczyć.

• możliwość awansu

• niezbędne materiały i narzędzia do pracy

• praca w małych grupach – max 10 osób

PROCES REKRUTACJI:

Etap I: Jeśli Twoje CV spełni nasze oczekiwania, zadzwonimy do Ciebie aby zaproponować Ci spotkanie z nami.

Etap II: Spotkanie. To właśnie na nim chcemy Cię bliżej poznać. Miło będzie jeśli opowiesz nam coś o sobie i o tym co skłoniło Cię do chęci pracy z dziećmi lub młodzieżą. Rozmowa przebiegnie w języku angielskim. Opowiemy Ci również o naszej szkole, o ewentualnych warunkach pracy i o kolejnych etapach zatrudnienia.

Etap III: Poprowadzenie lekcji z dziećmi w wybranym przez nas przedziale wiekowym oraz spotkanie z naszym metodykiem, który przyjrzy się Twojej lekcji.

Etap IV: Jeśli wszystkie etapy przebiegną zgodnie z naszymi jak i Twoimi oczekiwaniami - Witamy na pokładzie!

O NAS: Szkoła językowa, która powstała w 2015 roku z ogromnej pasji do języka angielskiego oraz przede wszystkim z pasji do nauczania. The Academy to szkoła szczególna, która nie tylko dba o szybki postęp naszych kursantów, ale również stara się rozbudzić entuzjazm do nauki języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dorosłych. Nasza bogata oferta zawiera kursy dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania, które oparte są na określonych celach nauki. Kryterium zakwalifikowania Kursanta do właściwej grupy stanowi nie tylko wiek Kursanta lecz przede wszystkim poziom znajomości danego języka obcego.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 897475512