2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Świętokrzyskie
  6. Nauczanie języków obcych - Busko-Zdrój
Dodane 10 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

80 - 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Nauczyciel / lektor języka angielskiego w Helen Doron English

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie wprowadzać dzieci i młodzież w język angielski nauczany autorską metodą Helen Doron English. Będziesz nauczycielem / nauczycielką w międzynarodowej szkole językowej, w której pokazujemy, że zawód pedagoga potrafi być sposobem na życie. U nas nie ma języka obcego. Jest drugi, naturalny język. Damy Ci wsparcie, szkolenia, narzędzia i komfort pracy.

Nasze wymagania

Jeżeli:

     mówisz bardzo dobrze w języku angielskim,

      chcesz zarabiać stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,

      szczerze lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą,

     wierzysz w nowoczesną, stawiającą na dobro dzieci edukację,

      masz dość systemu, który nie pozwala Ci rozwinąć swoich kompetencji,

to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: tylko krok dzieli Cię od najlepszej pracy.

To oferujemy

Helen Doron English to topowa marka edukacyjna na świecie z ponad 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

Oferujemy Ci:

    autorskie materiały dydaktyczne dla uczniów,

    doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,

    pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,

   wielopoziomowe profesjonalne szkolenia metodyczne,

    coroczne konferencje eksperckie,

   wsparcie dedykowanych mentorów i mentorek.

Co się stanie po wysłaniu Twojego zgłoszenia?

      Najpierw jest rozmowa telefoniczna.

     Jeśli po rozmowie obie strony będą zainteresowane: spotkanie z dyrektorem szkoły (rozmowa w języku angielskim).

      Następnie obserwacja lekcji, abyś mógł zobaczyć na czym polega praca w naszej szkole.

      Po lekcji wiesz już, że to Twoja praca marzeń? Zaprosimy Cię do przygotowania własnej prezentacji na wyznaczony temat.

      Udało Ci się zarazić nas dobrą energią i kreatywnością? Witamy w naszym świecie - kierujemy Cię na 5-dniowe szkolenie metodyczne, na którym poznasz wszystkie tajniki nauczania metodą Helen Doron.

      Zostaje ostatni krok: podpisujemy umowę i stajesz się członkiem naszego lektorskiego teamu

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 910743734