2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Dolnośląskie
  6. Nauczanie języków obcych - Trzebnica
Dodane 17 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego Helen Doron English Trzebnica

Wynagrodzenie

65 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OGŁOSZENIE - NAUCZYCIEL / LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nazwa stanowiska:

Nauczyciel / lektor języka angielskiego w  Helen Doron English Trzebnica

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie wprowadzać dzieci i młodzież w język angielski nauczany autorską metodą Helen Doron English. Będziesz nauczycielem / nauczycielką w międzynarodowej szkole językowej, w której pokazujemy, że zawód pedagoga potrafi być sposobem na życie. U nas nie ma języka obcego. Jest drugi, naturalny język. Damy Ci wsparcie, szkolenia, narzędzia i komfort pracy.

Nasze wymagania

Jeżeli:

  • mówisz bardzo dobrze w języku angielskim,

  • chcesz zarabiać stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szczerze lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą,

  • wierzysz w nowoczesną, stawiającą na dobro dzieci edukację,

  • masz dość systemu, który nie pozwala Ci rozwinąć swoich kompetencji,

to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: tylko krok dzieli Cię od najlepszej pracy.

To oferujemy

  • autorskie materiały dydaktyczne dla uczniów,

  • doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,

  • pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,

  • wielopoziomowe profesjonalne szkolenia metodyczne,

  • coroczne konferencje eksperckie,

  • wsparcie dedykowanych mentorów i mentorek.

Jest to praca w godzinach popołudniowych, w godzinach 15. 15.00-19.00 od poniedziałku do środy.

Istnieje możliwość pogodzenia tej pracy z innym wykonywanym zajęciem.

KONTAKT:88*******81

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 899358726