2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Ochota
Dodane 23 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego_ONLINE_Cała Polska_rok 2024

Wynagrodzenie

80 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Szkoła językowa EKLEKTIKA Language Means Business - nowoczesny dostawca usług językowych dla klienta biznesowego, na rynku szkoleń językowych od 2005 (www.eklektika.pl), zatrudni lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć językowych online w roku szkolnym 2023/2024

Start zajęć: maj 2024

Twoje zadania:

  • prowadzenie kursów językowych online -  zajęcia indywidualne lub w małych grupach (do 6 osób) przez Zoom dla klientów biznesowych, głównie z branży IT i e-commerce w godzinach 7.30-9.00 i 16.00-18.00.

  • dostosowanie zapewnionych materiałów językowych do potrzeb kursantów,

  • regularne uzupełnianie informacji nt. obecności, tematów lekcji i załączanie materiałów dla kursantów,

  • przeprowadzenie okresowych testów postępu i przygotowanie krótkich rocznych raportów z postępów kursantów w dostarczonej aplikacji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (min. dyplom licencjata filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej) lub certyfikat językowy i kierunkowe przeszkolenie (CELTA, DELTA itp.),

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dorosłych, mile widziane kursy firmowe,

  • znajomość etykiety biznesowej, wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta,

  • terminowe i rzetelne wykonywanie zakontraktowanych zadań,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi do nauki języka online.

Nasza oferta:

  • konkurencyjne stawki godzinowe i wynagrodzenie zawsze na czas;

  • elastyczny grafik z uwzględnieniem Twojej dyspozycyjności i preferencji;

  • szybkie i sprawne wdrożenie;

  • wsparcie metodyczne poprzez warsztaty, szkolenia i konsultacje na życzenie;

  • dostęp do Zoom i innych platform oraz narzędzi interaktywnych;

  • materiały dydaktyczne wraz ze wskazówkami lektorskimi;

  • wartościowe kursy z zakresu metodyki nauczania, IT, AI itp.;

  • możliwość udziału w dodatkowych, płatnych projektach (kluby dyskusyjne, webinaria tematyczne, tworzenie materiałów edukacyjnych i mini lekcji);

  • porady prawne / księgowe w razie potrzeby (np. dotyczące najlepszej formy współpracy, opodatkowania itp.);

  • przestrzeń na realizację własnych pomysłów - jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i chętni, aby Cię wesprzeć i wspólnie zrobić coś fenomenalnego!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czekamy na Twoje CV!

Nie zapomnij o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EKLEKTIKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

Możesz się z nami skontaktować mailowo: metodyk[a]eklektika.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 840528906