2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Proszowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego w Helen Doron English

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Proszowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nie szukaj dalej, tutaj jest praca, jakiej potrzebujesz. Zostań nauczycielem w Helen Doron English, który uwielbia dzieci i rozumie młodzież.

W szkołach językowych Helen Doron English zatrudniamy ludzi, którzy lubią to, co robią. Stawiamy na kreatywność, zabawę i praktyczne podejście do nauki.

Dajemy uczniom prawdziwe doświadczenia językowe, poprzez ciekawe projekty, gry i zabawy, a Lektorom wszystko, by sprawić, że każdy poniedziałek będzie najlepszym dniem tygodnia: jasne warunki, pełne wsparcie, sprawny onboarding w nowym miejscu.

Z Helen Doron English przyszłość brzmi perfect!

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie wprowadzać dzieci i młodzież w język angielski nauczany autorską metodą Helen Doron. Będziesz nauczycielem / nauczycielką w międzynarodowej szkole językowej, w której pokazujemy, że zawód pedagoga potrafi być sposobem na życie. U nas nie ma języka obcego. Jest drugi, naturalny język. Damy Ci wsparcie, szkolenia, narzędzia i komfort pracy.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną energii i pomysłów, która chce tworzyć niezapomniane lekcje dla dzieci i młodzieży, to czekamy na Ciebie.

Nasze wymagania

Jeżeli:

  • płynnie posługujesz się angielskim,

  • chcesz zarabiać stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szczerze lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą,

  • wierzysz w nowoczesną, stawiającą na dobro dzieci edukację,

  • chcesz pracować nieszablonowo i rozwijać swoje kompetencje,

  • lubisz korzystać z najlepszych metod i narzędzi do nauczania, by Twoje lekcje były skuteczne, pełne humoru i interakcji,

  • lubisz budować bezpośrednie relacje z uczniami na zajęciach stacjonarnych,

to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: tylko krok dzieli Cię od najlepszej pracy.

Helen Doron English to topowa marka edukacyjna na świecie z ponad 37-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

Oferujemy Ci:

  • autorskie materiały dydaktyczne dla uczniów,

  • doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,

  • pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • 5-dniowe szkolenie Teachers’ Training Course w metodzie Helen Doron, dające międzynarodowe uprawnienia nauczycielskie,

  • coroczne konferencje nauczycielskie,

  • wsparcie metodyczne i dydaktyczne,

  • popołudniowe godziny pracy i minimum biurokracji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w środowisku o wysokim poziomie kultury osobistej.

Co się stanie po wysłaniu Twojego zgłoszenia?

  • Najpierw jest rozmowa telefoniczna.

  • Jeśli po rozmowie obie strony będą zainteresowane, spotkanie z dyrektorem szkoły.

  • Następnie obserwacja lekcji, aby zobaczyć na czym polega praca w naszej szkole.

  • Po lekcji wiesz już, że to Twoja praca marzeń? Zaprosimy Cię do przygotowania własnej prezentacji na wyznaczony temat.

  • Udało Ci się zarazić nas dobrą energią i kreatywnością? Witamy w naszym świecie – kierujemy Cię na 5-dniowe szkolenie metodyczne, na którym poznasz wszystkie tajniki nauczania metodą Helen Doron.

  • Zostaje ostatni krok: podpisujemy umowę i stajesz się członkiem naszego lektorskiego międzynarodowego teamu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 898910204