2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Kraków
  7. Nauczanie języków obcych - Podgórze Duchackie
Dodane 13 maja 2024

Lektor języka niemieckiego. Praca zdalna.

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

WanderLust Klaudia poszukuje nowych pracowników. W związku z szybkim rozwojem działalności i dużym zainteresowaniem kursami poszukuje nauczyciela języka niemieckiego. Nazywam się Klaudia Kotajny i posiadam swoją szkołę języka niemieckiego: WanderLust Klaudia. Prowadzę profesjonalne kursy języka niemieckiego i szerzę wiedzę na temat języka i kultury. Obecnie poszukuję osoby chcącej dołączyć do mojej szkoły, która będzie prowadzić zajęcia i ściśle ze mną współpracować.

Nie masz dużego doświadczenia ale masz pasję do nauczania? A może masz ochotę zmienić swą prace na w pełni zdalną? Może szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin?Właśnie takich osób poszukuje moja szkoła. Czekam na wasze zgłoszenia!

Oferuję:

·         elastyczne godziny pracy,

·         pracę w pełni zdalną,

·         szkolenie przygotowujące do pracy,

·         materiały potrzebne do prowadzenia zajęć,

·         przyjazną atmosferę w nowej, rozwijającej się firmie,

·         opiekę metodyczną,

·         atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

·         planowanie i przeprowadzanie zajęć z j. niemieckiego online,

·         wyszukiwanie, współtworzenie materiałów dydaktycznych,

·         sprawdzanie wiedzy uczniów, układanie planów nauczania,

·         udział w szkoleniach,

Czego oczekuję:

·         znajomości języka niemieckiego na poziomie C1,

·         umiejętności przekazywania wiedzy, pasji do nauczania

·         dyspozycyjności do pracy również w porach wieczornych,

·         szybkiego łącza internetowego,

·         komunikatywności, chęci do dalszego rozwoju,

·         obsługi podstawowych programów komputerowych

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na podany adres email. Preferowany typ współpracy: Własna działalność.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 905742583