2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Wielkopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Poznań
  7. Nauczanie języków obcych - Winogrady
Brain-Power.edu.pl
Dodane 27 kwietnia 2024

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie lekcji języka angielskiego - indywidualnie/grupowo - na poziomie do C1 włącznie (najczęściej A2-B2).

  • W sezonie letnim prowadzenie (razem z innymi lektorami) półkolonii językowych - wakacyjnych, rozrywkowych, intensywnych kursów j. angielskiego (w wybrane tygodnie) - wynagrodzenie 1000 zł netto za tydzień plus pełne wyżywienie

Nasze wymagania

  • Ukończone bądź rozpoczęte studia filologiczne. Poziom znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (mile widziany certyfikat).

  • Doświadczenie w nauczaniu w szkole państwowej lub prywatnej, albo w prywatnej szkole językowej - warunek niekonieczny - zapewniamy szkolenie metodyczno-pedagogiczne

  • Samodzielność poparta samodzielnym nauczaniem języków obcych (np. w formie korepetycji) osób z różnych kategorii wiekowych

  • Punktualność, dokładność i skrupulatność - brak błędów językowych, gramatycznych i interpunkcyjnych w dokumentach rekrutacyjnych :)

  • Wysoki poziom kultury osobistej - gotowość do nauczania klientów biznesowych

  • Dyspozycyjność - uczniowie przychodzą na zajęcia głównie po południu i wieczorami, również w weekendy.

Oferujemy

  • stawka godzinowa 40-45 zł netto w zależności od doświadczenia, średnio 100 godzin lekcyjnych miesięcznie, może być więcej, może być mniej

  • elastyczne dopasowanie do grafiku studenta/studentki lub nauczyciela pracującego na wielu etatach,

  • szkolenie merytoryczne i pedagogiczne,

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,

  • rynkowe stawki wynagrodzenia,

  • możliwość pracy zdalnej.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 911533281