2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Opolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Opole
Dodane 23 kwietnia 2024

Lektor w szkole Helen Doron w Opolu

Wynagrodzenie

70 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Praca od września 2024!

Twój zakres obowiązków

  • Dlaczego Dzieci kochają nasze szkoły? Bo nauka angielskiego metodą Helen Doron jest radosna i nieustannie inspirująca!

  • Nie szukaj dalej, tutaj jest praca, jakiej potrzebujesz. Już od września zostań nauczycielem w Helen Doron English! A zacznij już w wakacje na naszych kursach wakacyjnych!

  • W szkołach językowych Helen Doron English zatrudniamy ludzi, którzy lubią to, co robią. Stawiamy na kreatywność, zabawę i praktyczne podejście do nauki.

  • Dajemy uczniom prawdziwe doświadczenia językowe, poprzez ciekawe projekty, gry i zabawy, a Lektorom wszystko, by sprawić, że każdy poniedziałek będzie najlepszym dniem tygodnia!

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się językiem angielskim;

  • kochasz pracę z Dziećmi, rozumiesz je i szanujesz;

  • jesteś kreatywny i twórczy;

  • a uśmiech i pogodne nastawienie są dla Ciebie czymś oczywistym;

  • daj nam się poznać!

  • Szukamy pasjonatów języka angielskiego i jednocześnie nauczycieli z powołania, ale my również obiecujemy przede wszystkim dbać o Ciebie.

To oferujemy

  • Wysokie stawki: 70-120 zł brutto;

  • Różne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa B2B, umowa o pracę;

  • Międzynarodowy dyplom, dzięki któremu możesz uczyć metodą Helen Doron w szkołach w całej Polsce oraz na całym świecie;

  • Świetnej jakości nowoczesne materiały, wewnętrzną sieć oraz portal dla nauczycieli, które wspierają Cię w pracy;

  • Coroczne szkolenia oraz konferencje, możliwość ciągłego rozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji: metodyka, trenera lektorów, autora teacher guide’ów, materiałów dydaktycznych, senior teachera;

  • Elastyczny czas prowadzenia zajęć od 9:00 do 19:00;

  • Pracę w nowym, zadbanym i nowoczesnym Centrum

  • Możliwość dodatkowej pracy w czasie ferii zimowych oraz wakacji podczas naszych warsztatów wakacyjnych.

    Prześlij swoje CV do naszej szkoły przez OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szkołę Językową zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 880517239