2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Michałowice
Anna Górecka
Dodane 24 kwietnia 2024

Lektorka/ lektor angielskiego dla dzieci (Michałowice, Komorów)

Wynagrodzenie

78 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz uczyć i czujesz, że nadszedł czas na coś nowego i ekscytującego? Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na kolejny rok szkolny! Dołącz do nas i przekonaj się, że satysfakcja z pracy to coś zupełnie naturalnego!

W naszej szkole uczy się ponad 55 000 uczniów w blisko 850 placówkach z całej Polski. Specjalizujemy się w nauczaniu angielskiego dzieci i młodzieży od 30 lat i wiemy, jak to robić skutecznie! Naszym nauczycielom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego. Early Stage to laureat Friendly Workplace 2022!

Zapraszamy Cię do naszego zespołu w filii w podwarszawskich Michałowicach i/lub Komorowie!

Czego oczekujemy?

  • świetnej znajomości angielskiego (poziom C1/C2 - najlepiej potwierdzonej certyfikatem językowym);

  • dyplomu uczelni wyższej lub w trakcie studiów;

  • znajomości polskiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2/B1);

  • doświadczenia w pracy z pracą z dziećmi i/lub młodzieżą (Jest to bardzo mile widziane, ale jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się - chętnie podzielimy się własnym. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju i dryg do pracy z dziećmi i/lub młodzieżą - zapraszamy Cię do nas!)

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • przygotowanie i prowadzenie ZAJĘĆ STACJONARNYCH według metody Early Stage;

  • realizacja autorskiego programu;

  • monitorowanie postępów uczniów;

  • kontakt z metodykiem i rodzicami w kwestii postępów poszczególnych uczniów.

Co zapewniamy?

  • możliwość rozpoczęcia współpracy od września 2024 r.;

  • dobre stawki: 78-110 zł/60 min;

  • zajęcia w bloku w jednej z naszych klimatycznych siedzib (każda z nich ma ogród, w którym możesz sobie odpocząć między zajęciami;))

  • różne formy współpracy (umowa zlecenie lub B2B; po całym roku współpracy możliwe jest objęcie stanowiska nauczyciela-koordynatora na umowę o pracę);

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego;

  • skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach (będziesz dumna/ dumny z postępów swoich uczniów!);

  • kompleksowe wdrożenie;

  • pakiet bezpłatnych szkoleń w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;

  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

  • możliwość pogodzenia studiów/ pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;

  • oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji;

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne (przy prowadzeniu 4 i więcej grup) i kilka innych benefitów, o których chętnie opowiemy Ci na naszej rozmowie rekrutacyjnej:)

Teachers matter. YOU MATTER. Join us!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Michałowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałowice
ID: 682296525