2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Radom
Dodane 26 kwietnia 2024

LEMICH- Kontrola Jakości

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma LEMICH jest wysoko wyspecjalizowaną firma zajmująca się produkcją części oraz elementów do maszyn i urządzeń, wykonywanych w nowoczesnej technologii CNC.

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynkach krajów Europejskich, dostarczając wysokiej jakości części oraz komponenty dla branż z sektora: maszynowego ,elektronicznego , medycznego, kolejowego, automotive i wielu innych.

W związku rozbudową firmy, oraz instalacją nowych obrabiarek poszukujemy pracowników na stanowiska

KONTROLA JAKOŚCI

WYMAGANIA

·       doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości

(dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi maszyny współrzędnościowej)

·       znajomość procedur ISO

·       znajomość rysunku technicznego

·       umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·       wykształcenie min. średnie techniczne

·       wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

 OBOWIĄZKI

·       ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

·       kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych

·       współpraca z innymi działami w firmie

OFERUJEMY

·       możliwość rozwoju zawodowego

·       szkolenia tematyczne

·       dobre warunki pracy i płacy

·       stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty, lub przesłanie CV na adres:

LEMICH

26-624 Parznice ul.Podgórska 124a

lub e-mail: praca(at)lemich.pl

www.lemich.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych, Dz.U.1997 nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912962063