2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Grójec
Dodane 14 maja 2024

LEWIATAN w Grójcu oferuje pracę na stanowisku: kasjer/sprzedawca

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Lewiatan w Grójcu mieszczący się przy ulicy Armii Krajowej 49, zatrudni osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca oraz pomoc sklepowa.

Zakres obowiązków:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy

• obsługa kasy fiskalnej

• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Oczekiwania:

• zaangażowania oraz rzetelnego i uczciwego podejścia do przydzielonych zadań

• komunikatywności i pozytywnego nastawienia do Klientów

• dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)

• aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

Oferujemy:

• umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas + premie

• świadczenia pieniężne na święta w postaci bonów

• ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 715464512