2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Liczy Się Twój Potencjał - Nie CV - Telesprzedawca Ubezpieczeń

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz lepszej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w Twojej karierze zawodowej? Szukamy właśnie Ciebie! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Jesteś doświadczony? - świetnie! W naszym zespole są także specjaliści z kilkunastoletnim i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem :)

Twój zakres obowiązków?

  • Sprzedaż ubezpieczeń na życie i zdrowie

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

  • Realizacja wyznaczonych wskaźników KPI

  • Prowadzenie rozmów zgodnie z określonymi standardami w celu budowania długotrwałych relacji z Klientami

Obawiasz się czy dasz radę? Nie martw się! Po to mamy szkolenia wstępne :)

Nasze wymagania:

  • Energia i determinacja do osiągania celów

  • Chęć zarobienia dużych pieniędzy :)

  • Umiejętności komunikacyjne - dar przekonywania będzie dodatkowym atutem

  • Dostępności w pełnym wymiarze godzin oraz wykształcenia średniego (techniczne/ogólnokształcące/maturalne)

  • Umiejętność szybkiego wdrażania wskazówek i otwartość na zmiany

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze Klienta

Oferujemy:

Biuro w centrum Warszawy - spotykaj się ze znajomymi po pracy bez wykańczających korków w trakcie dojazdu :)

Młody zespół - tak, wiemy każdy to ma, ale u nas to muzyka, mnóstwo konkursów, zabawa i wsparcie od kolegów i koleżanek

Profesjonalne szkolenia oraz szkolenie wstępne - jeżeli chcesz poznać środowisko ubezpieczeń, u nas łatwo postawisz swoje pierwsze kroki!

Pakiet benefitów

Nie masz górnej granicy wynagrodzenia! Od Ciebie zależy wysokość twojej premii! Twoje wynagrodzenie miesięcznie to podstawa + premie

Za szkolenie wstępne, które trwa 13 dni otrzymasz 2300zł, a twoje podstawowe wynagrodzenie wynosi minimum 4500zł!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908942590