2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Ostróda
Dodane 05 kwietnia 2024

Lider baru mlecznego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku Lider/ka Baru i stań się częścią tej wyjątkowej ekipy.

Ostródziak to nie tylko miejsce na szybki posiłek - to miejsce, gdzie można zatrzymać się na chwilę i delektować się chwilą, oddając się przyjemnościom smacznych posiłków, koktajli i deserów.

Czekamy na Ciebie w Barze Mlecznym Ostródziak!

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami baru mlecznego, włączając w to obsługę klienta oraz dbanie o czystość i porządek w lokalu.

  • Nadzorowanie pracy zespołu, w tym rozdzielanie zadań, motywowanie pracowników do osiągania celów oraz zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.

  • Kontrola stanów magazynowych, zamówienia dostaw oraz zarządzanie zapasami.

  • Opracowywanie harmonogramów pracy i zarządzanie czasem pracy pracowników przy wsparciu działu HR.

  • Uczestnictwo w procesie szkolenia nowych pracowników oraz dbanie o rozwój zespołu.

  • Monitorowanie i utrzymanie wysokich standardów jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej, preferowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane).

  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.

  • Zorganizowanie, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i skuteczne rozwiązywanie problemów.

  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Pakiet socjalny.

Jeśli jesteś gotowy do wyzwania i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży gastronomicznej, dołącz do naszego zespołu jako Lider Baru Mlecznego! Aplikuj już teraz, przesyłając swoje CV.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 909642504