2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Szczepankowo
Dodane 17 maja 2024

Lider Brygady Myjącej

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ZADANIA:

  • Nadzór nad realizacją procesów mycia i dezynfekcji linii produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za proces mycia i dezynfekcji

  • Wyznaczanie zadań pracownikom oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem

  • Kontrola i wydawanie pracownikom materiałów, środków czystości i sprzętu

WYMAGANIA:

  • Praktyczna wiedza z zakresu usług utrzymania czystości

  • Umiejętność pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w pracy w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym

  • Praktyczna znajomość chemii dedykowanej do czyszczenia maszyn po produkcji spożywczej

  • Znajomość technik sprzątania

  • Umiejętność zarządzania zespołem i koordynacji pracy zespołu

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) - warunek konieczny

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Praca w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

  • Rozwój wraz z rozwojem organizacji

  • Umowa o Pracę

  • Karta lunchowa

  • Pakiet Medyczny

  • Karta Multisport

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 918923776