2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gniezno
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Herbata jest naszą pasją, jej tworzenie przygodą, a picie przyjemnością!

Firma BELiN Poland Sp. z o.o. – cześć grupy Gemaga - powstała w 1991 roku i od tego momentu rozwija i poszerza produkowany asortyment herbat owocowych i ziołowych oraz herbat czarnych, zielonych. Tradycja i nowoczesność – to dwa fundamenty, na których budujemy wizerunek firmy. Pragniemy połączyć najnowsze technologie z tradycyjnymi recepturami mieszanek oraz naturalnymi i wyselekcjonowanymi składnikami najwyższej jakości. Oprócz rozwoju herbat spod znaku BELiN - tworzymy produkty dla coraz szerszego grona partnerów – sieci supermarketów, firm farmaceutycznych oraz hurtowni.

Obecnie chcemy zatrudnić osobę na stanowisko:

LIDER DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zadania:

  • Nadzór i utrzymanie sprawności linii technologicznych,

  • Opiniowanie oraz proponowanie rozwiązań, usprawnień i inwestycji,

  • Zarządzanie budżetem działu,

  • Nadzór nad dokumentacja i powierzonym magazynem części,

  • Planowanie oraz realizacja przeglądów maszyn oraz bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej,

  • Zakup części oraz negocjacje handlowe z dostawcami usług,

  • Rozwój kompetencji podległego zespołu

  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych w obszarze działu technicznego,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu elektrycznym, elektromechanicznym.

  • Znajomość układów elektrycznych – styczniki, falowniki, czujnik,.

  • Znajomość układów pneumatycznych.

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn pakujących

  • Gotowość do pracy zmianowej w tym w nocy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 910501177