2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Gorzyczki
Dodane 24 kwietnia 2024

Lider/ka ds. Kontroli zapasów i zapewnienia jakości

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lider zespołu odpowiada za przebieg zmiany oraz za nadzorowanie i motywowanie zespołu w danym dziale w centrum logistyki e-commerce (FC). W ścisłej współpracy z Kierownikiem ds. Operacyjnych i Kierownikiem Obszaru dba o to, aby podlegający mu dział pracował zgodnie z planem. Jednym z kluczowych obowiązków jest monitorowanie sprawnej realizacji zamówień klientów oraz przestrzeganie przez zespół wskazówek bezpieczeństwa i jakości. Obejmuje to dbanie o zespół, stwarzanie atmosfery pracy sprzyjającej zaangażowaniu pracowników i eliminowanie przeszkód napotykanych przez pracowników magazynowych w trakcie zmiany, a także dostosowywanie planu zmianowego z uwzględnieniem bieżących zmian. Właściwy kandydat cechuje się poczuciem odpowiedzialności, umiejętnością dawania przykładu we wszystkich kluczowych obszarach pracy, w tym w zakresie bezpieczeństwa i jakości, a także zdolnością do pogłębiania wiedzy merytorycznej w odniesieniu do wszystkich procesów operacyjnych w podlegającym mu dziale.

Zakres obowiązków: ·

  • Tworzenie i promowanie kultury bezpiecznej pracy poprzez aktywne poszukiwanie możliwości poprawy bezpieczeństwa w całym dziale

  • Dbałość o realizację zamówień klientów zgodnie ze wskazówkami jakości

  • Stałe przekazywanie bezpośredniemu przełożonemu i pracownikom magazynowym kluczowych informacji dotyczących zmiany

  • Korygowanie przydziału zadań pracownikom działu w trakcie zmiany tak, aby zrealizować założony plan przy uwzględnieniu jego bieżących zmian

  • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz eliminacja przeszkód wpływających na wyniki zmiany

  • Współpraca z działami wspierającymi i/lub innymi działami w rozwiązywaniu problemów oraz zaspokajaniu potrzeb w kluczowych obszarach decydujących o wynikach, np. w zakresie gotowości obszarów procesowych, 5S, szkoleń BHP

  • Pomoc w realizacji zamówień klientów przez bezpośrednie pracę w procesie Przekazywanie pracownikom informacji zwrotnej i coachingu w zakresie wydajności, jakości pracy oraz bezpieczeństwa

  • Pogłębianie wiedzy merytorycznej w zakresie wszystkich procesów operacyjnych Centrum logistyki e-commerce

Miejsce pracy: Gorzyczki, POL

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (CEFR B1)

  • Znajomość obsługi komputera

  • Znajomość Pakietu (MS Office, Word, Excel)

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

Dobra znajomość języka angielskiego CEFR B2

Podstawowa znajomość metodologii Lean

Dbałość o szczegóły

Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Śląskie, Gorzyczki
ID: 909246017