2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Piła
Dodane 02 maja 2024

Lider/-ka produkcji

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół. Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, których wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i osiągać coraz lepsze wyniki. Stawiamy na ludzi w każdym wieku, ambitnych, lubiących nowe wyzwania, otwartych na innowacyjność i dalszy rozwój. Dołącz do zespołu!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Lider/-ka produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłową organizacją i przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • podejmowanie działań optymalizacyjnych proces produkcyjny przy zachowaniu terminowej realizacji zleceń,

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem – wyznaczanie celów, planowanie, przydzielanie i delegowania zadań oraz weryfikacja ich realizacji, (w trakcie zmiany 10-15 podległych osób),

  • nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów wewnętrznych obowiązujących w zakładzie (egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, prawa pracy)

  • motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,

  • współpraca z kierownictwem.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i zasobami ludzkimi,

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikatywność, rozwiązywanie konfliktów, praca zespołowa, delegowanie zadań, asertywność,

  • zdolności managerskie – planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz kontrola realizacji zadań w podległym zespole,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach,

  • wysoki poziom motywacji i nastawienie na realizację celów produkcyjnych,

  • ·otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziana znajomość branży poligraficznej.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912643074