2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Gardno
FIEGE E-COM
Dodane 23 kwietnia 2024

Lider/Liderka Grupy (FIEGE, Szczecin i okolice)

Lokalizacja

Gardno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WITAJ W FIEGE!

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Od 150 lat rozwijamy światową logistykę. Z naszych innowacyjnych rozwiązań́ korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 23 500 osób.

CO NAS ŁĄCZY Z ZALANDO?

Potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 50 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Dołącz do naszego zespołu! Rekrutujemy na stanowisko:

Lider/Liderka Grupy

Twój zakres obowiązków:

  • organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy podległych pracowników,

  • realizowanie działań optymalizujących procesy,

  • zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy podległemu zespołowi w celu realizacji procesów oraz dbałość o zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania,

  • prowadzenie ocen okresowych, rozliczanie realizacji celów podczas rozmów podsumowujących,

  • nadzór nad prawidłowym ewidencjonowaniem czasu pracy,

  • dbanie o przepływ informacji,

  • bieżące raportowanie postępów pracy,

  • współpraca z innymi działami oraz liderami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość obsługi komputera (m. in. pakiet MS Office, aplikacje Google),

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i rzetelność,

  • umiejętność przekazywania wiedzy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym),

  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • darmowe obiady w naszej kantynie,

  • dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,

  • możliwość nauki i rozwoju (darmowe lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE, programy awansów wewnętrznych),

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,

  • kartę sportową/kartę podarunkową/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

Nasz wielokulturowy zespół w Centrum Dystrybucyjnym w Gardnie (Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini, Algierczycy) wciąż rośnie! Dołącz do nas!

Zobacz jak się u nas pracuje: www.pracujwfiege.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gardno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gardno
ID: 904336889