2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Teresin
Dział Rekrutacji Samsic Polska
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim- Teresin

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Do naszego zespołu poszukujemy Lidera/Liderki magazynu z j. hiszpańskim, lokalizacja: Teresin-Gaj 11

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na magazynie przy kompletacji towarów,

  • obsługa wózka jezdniowego,

  • zarządzania zespołem w razie nieobecności koordynatora,

  • monitorowanie procesów magazynowych,

  • szkolenia nowych osób,

  • wdrażanie w nowe obowiązki osób z Ameryki Łacińskiej,

  • wyjaśnianie błędów w strefie kompletacji,

  • kontrola elementów jakościowych podczas wykonywania pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • codzienną prace w języku hiszpańskim,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,

  • gotowość do pracy zmianowej od 8-12h dziennie w zależności od sezonu, praca na dwie zmiany od 6:00 i od 21:00,

  • gotowość do pracy na magazynie ciepłym i zimnym.

Informujemy, że Administratorem danych jest SAMSIC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Astrów 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz są przechowywane przez 2 lata od momentu aplikacji kandydata na dane stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W celu skorzystania ze swoich praw wynikających z RODO, w tym w celu odwołania zgody, należy skontaktować się z Administratorem pod adresem poczty elektronicznej: kodo(at)samsic.pl. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 912161549