2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łowicz
Dodane 08 kwietnia 2024

Lider Magazynu - Pimenta

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pimenta Foods Sp. z o. o.

Firma należąca do międzynarodowej grupy, produkująca pyszne oryginalne przekąski, poszukuje Lidera Magazynu. Naszą pasją i specjalnością są antipasti, hummusy, sałatki oraz dania gotowe. Nasze produkty znajdują się na stołach konsumenckich niemal w całej Europie. Przywiązujemy dużą wagę do naszych wartości, wzajemnego szacunku i zaufania oraz kierowania firmą sercem i umysłem, w której nasi pracownicy są punktem wyjścia do wspólnego sukcesu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lider Magazynu

Co dajemy od siebie:

· praca w stabilnej firmie o pewnej pozycji na rynku,

· umowa o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· atrakcyjny system premiowania,

· możliwość rozwoju i szkoleń oraz zdobycia doświadczenia zawodowego,

· praca w dynamicznym środowisku z wieloma możliwościami rozwoju.

Zadania na stanowisku:

· Organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy,

· Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi,

· Wprowadzanie ulepszeń w systemie magazynowania,

· Przyjmowanie towarów do magazynu,

· Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

· Przechowywanie i składowanie towaru,

· Kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka,

· Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,

· Obsługa systemów informatycznych,

· Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,

· Gospodarowanie opakowaniami,

· Współpraca z klientami i dostawcami,

· Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń,

· Postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi,

· Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

· Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,

· Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań,

· Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów,

· Nadzór nad pracą zespołu.

Wymagania:

· Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy,

· Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

· Chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy,

· Optymizm, pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

· Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

· Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej,

· Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

· Ukończony kurs na wózki widłowe.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 910348871