2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Leszno
Dodane 06 maja 2024

Lider Magazynu Wyrobów Gotowych

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Uwaga! Poszukujemy osoby na stanowisko:

LIDER MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Lokalizacja: Pudliszki

Praca stacjonarna

 Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy przez zespół

  • Zapewnienie płynnego funkcjonowania magazynu przez efektywne zarządzanie zasobami i planowanie przepływów magazynowych

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej i sprzętu

  • Proaktywne dostarczanie rozwiązań w odpowiedzi na problemy operacyjno-magazynowe przez ich identyfikację i analizę problemów

  • Ciągłe usprawnianie procesów i wdrażanie pomysłów optymalizacyjnych

  • Zapewnienie poprawności stanów magazynowych oraz dokumentacji magazynowej zgodnie z wymaganiami

  • Nadzór nad procesem inwentaryzacji

  • Dbałość o rozwój pracowników i wdrażanie nowych pracowników

  • Przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją planów i wydajności

  • Zarządzanie 40 osobowym zespołem pracowników

Czego wymagamy od Ciebie?

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze gospodarki magazynowej oraz zarządzania zespołem

  • Wysoka motywacja do optymalizacji procesów i otwartość na nowe rozwiązania

  • Umiejętność efektywnego planowania i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programu Excel

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielne stanowisko

  • praca w godzinach 7-15 lub 8-16

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Wsparcie kolegów i przełożonego

  • Pakiet benefitów (kawa, herbata, obiad, opieka medyczna, eventy pracownicze, ZFŚS)

  • Szkolenia

Nie czekaj APLIKUJ! Czekamy na Twoje CV (pamiętaj o klauzuli RODO).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 894427650