2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Tczew
Dodane 17 kwietnia 2024

Lider Obszaru Produkcji (w firmie produkcyjnej)

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy: LIDER OBSZARU PRODUKCJI

Miejsce pracy- Tczew

Zakres zadań:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym w celu realizacji planu produkcji

  • Koordynowanie prac podległego personelu

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji

  • Planowanie grafików pracy

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Komunikacja z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej min. 2-3 lata.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (jako brygadzista, mistrz zmiany itp.)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie organizacji pracy i zarządzania zespołem

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie

  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych, narzędzi Lean

  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się organizacji

  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dodatek relokacyjny dla osób spoza woj. pomorskiego

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna program emerytalny. itp.)

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV przez portal.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(at)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 9546WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 856700360