2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Linowiec
Rekrutacja AQ
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider Produkcji/Brygadzista (k/m)

Lokalizacja

Linowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do zespołu AQ Wiring Systems STG!

O nas: AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o., część globalnego koncernu AQ Group, to lider w produkcji wiązek kablowych i modułów elektromechanicznych, współpracujący z czołowymi firmami branży transportowej.

Nasza misja opiera się na pięciu filarach: koncentracja na kliencie, prostota, przedsiębiorczość, odwaga i szacunek, oraz efektywność kosztowa.

Wzmocnij nasz zespół swoim doświadczeniem na stanowisku:

LIDER PRODUKCJI

Lokalizacja: Linowiec/k. Starogardu Gdańskiego (dojazd autobusem miejskim linii 28 bezpośrednio do zakładu pracy)

Godziny pracy: grafik dwuzmianowy: 6:00-14:00 / 14:00-22:00

Czego możesz się u nas spodziewać?

Zadania:

  • nadzór nad produkcją;

  • przyjmowanie planu produkcyjnego i harmonogramu produkcji oraz rozliczanie podległego zespołu z jego wykonania;

  • dopasowywanie mocy produkcyjnych do planu/harmonogramu;

  • rozliczenie materiału i braków materiałowych;

  • rozliczanie podległego zespołu z przyjętych wskaźników.

Wyzwania:

  • motywowanie podległego zespołu do osiągania ustalonych celów produkcyjnych;

  • identyfikowanie i zarządzanie niespodziewanymi wyzwaniami produkcyjnymi oraz konfliktami w zespole;

  • stałe wspieranie rozwoju umiejętności i wiedzy technicznej zespołu.

Czego oczekujemy?

Wykształcenie: minimum średnie.

Umiejętności: wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym komunikacyjne oraz zarządzania zespołem), umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

Kompetencje:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na produkcji;

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Stabilność: umowa o pracę bezpośrednio z AQ, bez pośredników.

  • Komfort: nowoczesna, klimatyzowana hala produkcyjna.

  • Nagrody: miesięczne premie do 20% wynagrodzenia po 3 miesiącach, premie świąteczne.

  • Zdrowie: opieka medyczna Medicover z minimalną dopłatą.

  • Rozwój: szerokie możliwości szkoleń i awansów zawodowych.

Zainteresowany/a?

Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu, który kształtuje przyszłość technologii!

Przekazując CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam dobrowolnie zgodę Spółce, jako potencjalnemu pracodawcy AQ Wiring Systems STG Sp. z o. o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jestem świadoma / świadomy*, że udzielona przeze mnie zgoda na przetwarzanie może być odwołana przeze mnie w każdym czasie. Ewentualne odwołanie przeze mnie zgody na przetwarzanie informacji potencjalnemu pracodawcy nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego administrator danych dokonywał na podstawie zgody przed jej odwołaniem. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, gdy nie zostanie zawarta z nami umowa o pracę, umieść dodatkowo w klauzuli następujący zapis: „Zgadzam się na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 90”. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - Dziennik Urzędowy UE L 119 – dalej: RODO) mamy obowiązek poinformować Cię, że: Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z rekrutacją jest AQ Wiring Systems STG Sp. z o .o., przekazane przez Ciebie dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji przez AQ Wiring Systems STG Sp. z o. o., w tym profilowaniu, respektujemy Twoje prawa do: Spółka AQ Wiring Systems STG Sp. z o. o., jako administrator danych osobowych, przechowywała będzie dotyczące Ciebie dane osobowe przez okres nie dłuższy 90 dni od momentu ich otrzymania.

Lokalizacja

Linowiec,

Pomorskie

Pomorskie, Linowiec
ID: 909600214